Bindbuis 150 meter
€ 12,49
Tuinplant Potgrond en diversen Tuinmaterialen
Strijkijzersnoer 3 aderig per meter groen wit
Dit artikel betreft een op maat geknipt snoer. Dit snoer is speciaal voor jou afgemeten, retourneren is daarom niet mogelijk.
Koop je 3-aderige groen/wit strijkijzersnoer per meter en bepaal zelf welke lengte je nodig hebt bij je snoerlamp. Een 3-aderig snoer heeft binnenin naast een blauwe en bruine ook nog een groen/gele aardedraad. Kies voor 3-aderig snoer als je een lamp moet aarden. Stel zelf een unieke DIY hanglamp samen en speel met je eigen creatieve ideeën. Met losse lamponderdelen zoals strijkijzersnoer, plafondkapje, fitting en lichtbron uit de collectie home sweet home creëer je helemaal zelf je nieuwe hanglamp! Hoe leuk is het om jouw ontwerp te laten shinen! Weg met saaie kunststof snoeren en kabels. Dit strijkijzersnoer is hot in het interieur van nu! Geschikt voor droge ruimtes. Voorzie ook jouw hanglampen van trendy details zoals groen/wit textielsnoeren en laat jouw passie voor woonstyling zien.
Tip: het snoer (diameter 0,6 cm) wordt per meter aangeboden, kies bij aantal (+) het aantal gewenste meters.
€ 1,89
Root Catalog Home Sweet Home
Lyora Bol lamp Bolano 20cm. basis clear NF1801 20 H
€ 34,99
Lampen Huis en tuin Verlichting Lampen LyoraKunsthaag tuinscherm hedera klimop 150x300cm
Kenmerken kunsthaag hedera 1,5x3m:
+ Hoogte 150cm+ Lengte 300cm+ Tevens verkrijgbaar in 100cm hoogte+ Onontvlambaar+ UV-bestendig+ Weersbestendig+ Eenvoudig en snel te plaatsen+ Onderhoudsvriendelijk+ Kunsthaag hedera bevestigd op gaaswerk, zodat het niet uiteen valt.+ Ideaal voor gaashekwerk en balkon+ Eenvoudig op maat te knippen+ Bevestigen tegen hekwerken met binddraad of kabelbinders en tegen schuttingen met krammen+ Meer zicht- en windoplossingen voor uw balkon zijn o.a. te vinden onder pvc schermen, balkondoeken en zichtdoeken€ 66,11
Intergard Tuinafscheiding Kunsthaag
Knie 90 graden met binnendraad buiskoppeling 32 mm x 3 4
€ 5,95
Express Beregening|Tyleen koppeling
Lampionpompoen zaden Spooktacular
€ 2,01
Sluis Garden Moestuin zaden
Plaatetiketten zink 26 cm met tuinpotlood
€ 8,99
Nature Kweken|Plantenlabels
Kantensnijder modulair tuingereedschap
€ 69,99
WOLF Garten Tuingereedschap|Gras maaien|Graskantensnijder
Hardbrass Deurkruk Samos op rechthoekig langschild profielcilindergat 55mm zwart
€ 149,00
Hardbrass Deurbeslag Deurkrukken Deurkrukken op schild
Chlorophytum S kunstplant 30cm in 10cm pot
De diameter van de Chlorophytum S is ongeveer 30-35 cm en de hoogte is ongeveer 30 cm. De kunstplant wordt geleverd in een 10 cm kweekpotje zodat hij makkelijk in een sierpot geplaatst kan worden.
De afgebeelde sierpot kan apart mee besteld worden. Vanaf 12 stuks profiteert u van de voordeel korting!
SLV Led railspot Noblo 1 fase grijs 3000K 1007643
€ 84,70
Railverlichting Huis en tuin Verlichting Railverlichting SLVPhilips Spotlamp Pongee 4 lichts wit 5058431PN
€ 80,97
Verlichtingsaccessoires Huis en tuin Verlichtingsaccessoires PhilipsKweekfolie voor aardappelen 0.95 x 10 cm
€ 11,49
Nature Gewasbescherming|Moestuinfolie
Water Starlet fontein
€ 309,95
Oase Vijver|Vijver fontein|Fontein
SLV Grondanker Photonia
€ 42,50
SLV Tuinverlichting Tuinverlichting Accessoires